ویتامینهای روح (10)

وقتی کسی مثلا از بداخلاقی شما انتقاد میکند ، یا میگوید بجای فریاد زدن آرام صحبت کن و از این قبیل ، مطمئن باشید که شما را بسوی شادی بیشتر و نهایتا رسیدن به آرامش هدایت میکند .

از انتقادها نهراسید و به رشد و ترقی خود فکر کنید . همیشه از جایی شروع کرده و با کمک ویتامین انتقادپذیری ، نقاط ضعف خود را ترمیم کنید و کوشش کنید روند از پایین به بالای حرکت شما هیچوقت معکوس نشود . شادی که از این بابت به شما دست میدهد واقعا وصف ناپذیر است .

/ 4 نظر / 32 بازدید
باجنبه ها

باجنبه ها! با سلام خدمت دوست عزيزم، شما براي ثبت نام و حضور در جمع صميمي باجنبه ها دعوت شديد، لطفا با حضور خود ما را خوشحال نموده و مارا از وجود خود بهره مند فرماييد. انجمن باجنبه ها،مکاني براي تفريح و سرگرمي + فرهنگ و علم آموزي براي بازديد: www.forum.bajanbeha.ir براي ثبت نام: http://forum.bajanbeha.ir/register.php"

رها

افراد انتقاد پذير به خاطر اين موهبت الهي بايستي هميشه خدا را شكر كنند . چون در واقع هركسي نمي تواند به اين مهم دست يابد. البته خواستن توانستن است و كسي كه روحيه انتقادپذيري رو در خودش ايجاد كند پيشاپيش بسياري از پله‌هاي موفقيتش را طي كرده است. هميشه افرادي كه معايبمان را به ما مي گويند بهترين دوستان ما هستند كه مانند آينه صادق و بي ريا هستند. موفق و شاد باشي[گل]

ساجده

سلام دوست آپم وبلاگت خیلی قشنگه دوس دارم به وبلاگم بیای وبه سوالم پاسخ بدی منتظرتم

ساجده

سلام دوست آپم وبلاگت خیلی قشنگه دوس دارم به وبلاگم بیای وبه سوالم پاسخ بدی منتظرتم